Kontener do wynajęcia

Oferujemy Państwu kontenery najlepszej jakości o solidnej konstrukcji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w sprawie zakupu kontenerów. Jesteśmy w stanie stworzyć również kontener na zamówienie

Kontakt z nami ekopark24.pl
ekopark24.pl

W naszej ofercie znajdziesz kontener do wynajęcia, który może mieć różne zastosowanie. Co ważne, nasze propozycje cechują się różną wielkością, dzięki czemu możesz właściwie dobrać wymiary do swoich indywidualnych potrzeb. Wszystkie nasze kontenery są w bardzo dobrym stanie technicznym i wyróżniają się solidną konstrukcją. Nie musisz martwić się o ewentualne naprawy czy konieczność wymiany części. Ponadto, nasze kontenery są wyposażone w zamki i zabezpieczenia, które zapewniają pełne bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów. Dużym atutem jest to, że kontener możesz zabrać w dowolne miejsce lub korzystać z niego na naszym terenie. Wszystko zależy od tego, czy chcesz, aby stanowił wyposażenie Twojej firmy czy magazyn na rzadko używane rzeczy.

Decydując się na wynajem kontenera, zyskujesz elastyczność oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz inwestować w zakup własnego kontenera ani martwić się o jego utrzymanie. Wystarczy skontaktować się z nami, a my zajmiemy się wszystkim – od doradztwa w wyborze odpowiedniego kontenera, przez dostarczenie go pod wskazany adres, aż po jego odbiór po zakończeniu wynajmu. Jeżeli zdecydujesz się na to, żeby korzystać z niego w Łomży, będziesz miał do niego stały dostęp, przez 24 godziny na dobę. Dużym atutem jest to, że przechowywane przez Ciebie przedmioty będą w pełni bezpieczne w zamkniętej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziesz również praktyczne kontenery dla firm. Tego typu kontenery mogą być wykorzystywane jako tymczasowe biura, magazyny czy warsztaty. Dzięki temu przedsiębiorcy mają możliwość szybkiego i efektywnego rozwiązania problemów związanych z brakiem miejsca czy koniecznością przeprowadzenia remontu.

Kontener magazynowy

Możemy przewieźć Twój kontener magazynowy w dowolnie wskazane przez Ciebie miejsce, tak abyś mógł z niego swobodnie korzystać. Jeżeli zdecydujesz się na używanie go na naszym placu, zapewnimy Ci komfortowy załadunek i rozładunek. Nasz teren jest utwardzony, a szeroka brama wjazdowa i duża przestrzeń pozwalają na komfortowe manewry pojazdami. Dbamy o bezpieczeństwo swoich klientów i mienia. Teren, na którym znajdują się kontenery, jest odpowiednio zabezpieczony i kontrolowany. Dodatkowo, kontenery są wyposażone w solidne zamki, co utrudnia dostęp do nich osobom nieuprawnionym.

Naszym klientom oferujemy również modułowe powierzchnie magazynowe o wymiarach 15 m² oraz 30 m², a także ich wielokrotności. To oznacza, że sam możesz dostosować wielkość wynajmowanej przestrzeni do swoich indywidualnych potrzeb.

Kontenery magazynowe znajdują zastosowanie w różnych branżach. Przedsiębiorcy wykorzystują je do przechowywania materiałów budowlanych, sprzętu rolniczego, maszyn czy produktów spożywczych. Kontenery te świetnie sprawdzają się również jako tymczasowe pomieszczenia biurowe czy warsztaty. W związku z tym ich popularność stale rośnie, a przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na wynajem kontenerów magazynowych zamiast inwestować w budowę własnych obiektów.

Oferujemy Państwu Kontener Magazynowy Morski 12 METROWY - 3 DRZWIOWY.

Kontener jest w stanie bardzo dobrym. Solidna konstrukcja nie wymaga żadnych napraw. Posiada 3 wejścia oraz oświetlenie. CENA DO NEGOCJACJI !!

Oferujemy Państwu kontener magazynowy morski 6 metrowy z dostępem przez 24H! Solidna konstrukcja, stan dobry. Idealny pod magazyn lub reklamę.

WYMIARY:

zewnętrzne: długość: 6m. szerokość:2,40m wysokość:2,60m
Oferujemy Państwu używany Kontener Magazynowy Morski 6 metrowy.
Solidna konstrukcja, stan dobry. Idealny pod magazyn lub reklamę.

WYMIARY:

zewnętrzne: długość - 6 m szerokość-.2,40m wysokość-2,60m
wewnętrzne: długość-ok.5,9m szerokość- ok.2,35m wysokość-2,37m
Nowy kontener magazynowo - narzędziowy.
Solidna, dodatkowo wzmacniana konstrukcja.
wymiary zewnętrzne: 241cm x 605cm, h: 270cm
wymiary wewnętrzne: 222cm x 590cm, h: 252cm

RAMA

Rama kontenera to wytrzymała i solidna konstrukcja stalowa. Została wykonana z profili zamkniętych, zabezpieczona podkładem konserwującym oraz farbą powlekającą - matową w kolorze szarym.

PODŁOGA

Podłoga została pokryta blachą o grubości 2mm, zakonserwowana podkładem a następnie farbą w kolorze kontenera. Szkielet podłogi to wytrzymała, stabilna szachownica wykonana z profili. Dzięki wzmocnieniom kontener sprawdzi się podczas magazynowania ciężkich towarów, narzędzi, a nawet maszyn.

DACH

Dach kontenera został wykonany z profili, pokryty blachą o grubości 2mm. Dodatkowej stabilizacji konstrukcji nadało całościowe spawanie dachu do ramy.

ŚCIANY

Ściany kontenera zostały wykonane z płyty warstwowej o grubości 50 mm, rdzeń styropianowy. Montaż płyt warstwowych został dodatkowo wzmocniony mocowaniem ich do konstrukcji kątownikiem 25mm x 30mm x 20mm.

DRZWI

Drzwi podwójne, zabezpieczone ryglami od wewnątrz jak i zewnątrz zostały wykonane z profili 40mm x 60mm x 2mm. Zamykane kątownikiem 25 x 30 x 2. Uszczelniane uszczelką wysokiej jakości wraz ze szkieletem co daje niemalże hermetyczną izolację kontenera od warunków panujących na zewnątrz.

OŚWIETLENIE

Wewnątrz kontenera znajdują się 2 lampy ledowe o wysokiej jakości światła zapewniające idealne warunki do pracy wewnątrz, tablica rozdzielcza, dodatkowe gniazda umożliwiające podłączenie urządzeń elektrycznych.

Świeży kontener w idealnym stanie. Znakomity jako baza do przebudowy lub magazyn o wysokiej estetyce. Wkomponuje się i nada klimatu zarówno na działce prywatnej jak i w firmie

Jeżeli potrzebujesz niewielkiej powierzchni magazynowej lub biurowej w atrakcyjnej cenie, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Oferujemy do wynajęcia modułowe powierzchnie magazynowe o powierzchniach 15m2, 30m2 i ich wielokrotności.

Wymiary standardowe

szerokość 2,40m
długość 6m
wysokość 2,6m
Przewieziemy Twój kontener we wskazane miejsce lub udostępnimy miejsce na naszym placu. Boxy znajdują się w Łomży na utwardzonym placu. Szeroka brama wjazdowa oraz ogromna przestrzeń przed kontenerami, gwarantują komfort załadunku i rozładunku. Nasze kontenery są przede wszystkim bezpieczne, solidne i szczelne. Do dyspozycji również wózki widłowe, wózki paletowe, auta dostawcze i ciężarowe z windami rozładowczymi.

Oferujemy Państwu Kontener Sanitarny

Świeży kontener w idealnym stanie. Znakomity jako baza do przebudowy lub magazyn o wysokiej estetyce. Wkomponuje się i nada klimatu zarówno na działce prywatnej jak i w firmie

WYMIARY:

Świeży kontener w idealnym stanie. Znakomity jako baza do przebudowy lub magazyn o wysokiej estetyce. Wkomponuje się i nada klimatu zarówno na działce prywatnej jak i w firmie

Oferujemy Państwu Kontener Magazynowy Morski 20DV ONE WAY

czyli po jednej podróży.Jest to kontener w stanie bardzo dobrym. Solidna konstrukcja nie wymaga szlifowania, malowania ani żadnej naprawy. Cena netto kontenera wynosi 11000 zł.

WYMIARY:

zewnętrzne: długość - 6m szerokośc-2,4 m
zewnętrzne : ok.6050 x ok.2400 x ok.2600 mm
wewnętrzne : ok.5900 x ok.2350 x ok.2400 mm

Oferujemy Państwu Kontener Magazynowy Morski 20DV ONE WAY

czyli po jednej podróży.Jest to kontener w stanie bardzo dobrym. Solidna konstrukcja nie wymaga szlifowania, malowania ani żadnej naprawy. Cena netto kontenera wynosi 11000 zł.

WYMIARY:

zewnętrzne : ok.6050 x ok.2400 x ok.2600 mm
wewnętrzne : ok.5900 x ok.2350 x ok.2400 mm

Wypożyczalnia

Firma Eko Park świadczy usługi wypożyczalni narzędzi. Zajmujemy się wypożyczaniem różnego rodzaju sprzętu budowlanego, ogrodniczego, narzędzi, elektronarzędzi i rusztowań.

Zobacz więcej ekopark24.pl

O nas

Firma Eko Park zajmuje się sprzedażą pelletu drzewnego najwyższej jakości, ekogroszku, brykietu, drewna kominkowego oraz kruszyw i kamieniami ozdobnych do ogrodu.

Zobacz więcej ekopark24.pl