O nas

Firma Eko Park zajmuje się sprzedażą pelletu drzewnego najwyższej jakości, ekogroszku, brykietu, drewna kominkowego oraz kruszyw i kamieniami ozdobnych do ogrodu. Prowadzimy także wypożyczalnię narzędzi budowlanych i ogrodniczych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość oferowanych produktów.

ekopark24.pl

Latem zajmujemy się sprzedażą hurtową grysów i kamieni ozdobnych. Różnorodność w kolorystyce kamieni ogrodowych oraz szeroki asortyment pomaga w wykonaniu aranżacji jedynych w swoim rodzaju. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość oferowanych produktów. Naszym celem jest zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagającego klienta oraz zapewnienie ciepła w każdym gospodarstwie domowym produktów za rozsądną cenę. Niech nasza kolekcja kruszy i kamieni będzie dla Ciebie inspiracją w tworzeniu wyjątkowych przestrzeni. Zapraszamy do współpracy

Wypożyczalnia

Firma Eko Park świadczy usługi wypożyczalni narzędzi. Zajmujemy się wypożyczaniem różnego rodzaju sprzętu budowlanego, ogrodniczego, narzędzi, elektronarzędzi i rusztowań.

Zobacz więcej ekopark24.pl

Kontenery

Oferujemy Państwu kontenery najlepszej jakości o solidnej konstrukcji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w sprawie zakupu kontenerów. Jesteśmy w stanie stworzyć również kontener na zamówienie.

Zobacz więcej ekopark24.pl