Opał

Naszym celem jest zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagającego klienta oraz zapewnienie ciepła w każdym gospodarstwie domowym. Oferowany przez nas opał jest suchy i magazynowany w hali.

fuelHeader

Pomożemy Ci utrzymać ciepło domowego ogniska. Opał, który posiadamy w naszej ofercie wyróżnia się najwyższą jakością. Zależy nam na tym, żeby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy dostęp do produktów, które sprawdzą się do ogrzewania domów, jak i firm. Co ważne, wszystkie nasze produkty są suche i magazynowane w zadaszonych halach. Dzięki temu podczas użytkowania nie sprawiają żadnych trudności. W naszej ofercie znajdziesz pellet, brykiet, ekogroszek, węgiel, a także drewno. Wszystkie oferowane przez nas paliwa stałe są bardzo wydajne.

Jaki opał wybrać?

Strefa zieleni może być zaaranżowana na wiele różnorodnych sposobów. Teren wykończony przy pomocy kamyków, grysu czy głazów staje się zadbany i niezwykle estetyczny. Kamienie ozdobne można wykorzystać na wiele sposobów i tutaj ogranicza nas jedynie wyobraźnia oraz wielkość ogrodu. Ten materiał może przydać się do kształtowania skalnego ogrodu czy wytyczania ścieżek albo tworzenia rabat przy podjeździe. Kamienie, których użyjesz do dekoracji pomiędzy roślinami, sprawią, że chwastom będzie trudniej wzrastać. Kolejnym atutem jest to, że przestrzeń, w której zastosujesz ten materiał będzie bardziej jednolita. Kamyki mogą ochronić również konkretną przestrzeń przed osuwaniem się gleby w razie nawet bardzo intensywnych opadów.