Opał

Naszym celem jest zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagającego klienta oraz zapewnienie ciepła w każdym gospodarstwie domowym. Oferowany przez nas opał jest suchy i magazynowany w hali.

Pomożemy Ci utrzymać ciepło domowego ogniska. Opał, który posiadamy w naszej ofercie wyróżnia się najwyższą jakością. Zależy nam na tym, żeby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy dostęp do produktów, które sprawdzą się do ogrzewania domów, jak i firm. Co ważne, wszystkie nasze produkty są suche i magazynowane w zadaszonych halach. Dzięki temu podczas użytkowania nie sprawiają żadnych trudności. W naszej ofercie znajdziesz pellet, brykiet, ekogroszek, węgiel, a także drewno. Wszystkie oferowane przez nas paliwa stałe są bardzo wydajne.

Jaki opał wybrać?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jaki opał wybrać do ogrzewania swojego domu. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy. Drewno jest ekologicznym rozwiązaniem, które jest często wybierane do palenia w kominkach. Węgiel z kolei ma dwie podstawowe zalety, wyróżnia się wysoką wartością opałową, a także bardzo szeroką dostępnością. Można go także kupić w korzystnych cenach. Sam brykiet, który również znajdziesz w naszej ofercie to mieszanka węgla kamiennego oraz brunatnego. Dość popularny w naszym kraju wciąż jest ekogroszek. Ten, który znajduje się w naszej ofercie wyróżnia się dużą kalorycznością i niewielką wilgotnością. W naszej firmie kupisz także pellet, który jest jednym z najpopularniejszych biopaliw. Wykorzystuje on odnawialne surowce poddane granulowaniu. Jego wartość opałowa jest wyższa, niż ta drewna.


fuelHeader