Kontener biurowy

W naszej ofercie znajdziesz kontenery dla firm o różnych wymiarach. Wszystkie cechuje solidna i trwała konstrukcja, a także to, że są bardzo zadbane i gotowe do użytku praktycznie od zaraz. Kontener biurowy może sprawdzić się w wielu różnych sytuacjach. Najczęściej jest wybierany przez przedsiębiorstwa budowlane, które nieustannie muszą zmieniać miejsce pobytu. To właśnie w tej przestrzeni możesz przechowywać ważne dokumenty, pracować w niej czy nawet spotykać się z klientami. Kontener możesz wyposażyć w niezbędne meble, takie jak biurka, stoły czy krzesła oraz regały do przechowywania dokumentów. Kontener może stanąć na placu budowy, możliwe jest podłączenie go do prądu i cieszenie się praktycznym oświetleniem. W ofercie posiadamy zarówno propozycje do wynajęcia, jak i zakupu.

Kontener socjalny

Kontener socjalny sprawdzi się nie tylko w przypadku firm budowlanych, gdzie koniecznie musi pojawić się miejsce, w którym pracownicy będą mogli się przebrać i zostawić swoje rzeczy. Jest to bowiem propozycja, która świetnie zdaje egzamin na różnego rodzaju obiektach sportowych, na przykład boiskach piłkarskich. Co ważne, kontener jest właściwie odizolowany, dzięki czemu gwarantuje odpowiednie warunki niezależnie od pogody i temperatury panującej na zewnątrz. Pamiętaj o tym, że w naszej ofercie masz do wyboru różne wielkości tego typu propozycji.

Dlaczego warto wynająć kontenery biurowe i socjalne?

Kontenery, w odróżnieniu od tradycyjnych budynków nie są na stałe powiązane z gruntem, dzięki czemu mogą zostać umiejscowione tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. W razie potrzeby łatwo jest je przetransportować w inne miejsce. Wynajem kontenerów jest szczególnie opłacalny, kiedy realizowana jest pojedyncza inwestycja, a obiekt ma służyć przez określony czas np. przez kilka miesięcy. W takim przypadku budowa dodatkowego budynku na potrzeby pracowników jest całkowicie nieopłacalna.

Kontenery biurowe i socjalnie są bardzo chętnie wynajmowane przez firmy budowlane oraz deweloperskie. Wynajem kontenerów pozwala ograniczyć koszty związane z budową bądź adaptacją istniejących zabudowań na cele socjalne. Kontenery zapewniają pracownikom odpowiednie warunki bytowe – pracownicy mogą w nich trzymać swoje osobiste rzeczy, dbać o higienę, a nawet mieszkać, oszczędzając czas na dojazdy do pracy. Kontenery mogą pełnić również funkcję biur i magazynów technicznych.

W naszej ofercie znajdziesz kontenery magazynowe, biurowe i socjalne o różnej wielkości, które można wyposażyć w aneks kuchenny, łazienkę, ogrzewanie czy klimatyzację. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy wybrać kontenery biurowe i socjalne dostosowane do Twoich potrzeb.